قیمت تشک ارزان و مناسب دغدغه ای برای خریداران در سال 2019!

از آنجایی که تمامی افراد به دنبال قیمت تشک ارزان در هنگام خرید هستند ما درصدد بر آمدیم تا راهنمایی همراه با قیمت برای شما بیان کنیم زیرا خرید تشک خوشخواب یک تصمیم مهم است که نباید در آن عجله کنید، با توجه به این موضوع که  گزینه های زیادی تشک در بازار برای خرید با قیمت بالا وجود دارد،امکان خرید تشک گران قیمتی که کیفیت مناسبی ندارد بسیار زیاد است که در این صورت شما متحمل هزینه زیاد و شاید بهتر است بگوییم خسارت مالی شده اید.

خوشبختانه، بسیاری از تشک های با کیفیت را می توانید با قیمت ارزان، بدون نیاز به صرف هزینه زیاد خریداری کنید.یکی از معیارهای اساسی تناسب کیفیت و قیمت تشک مورد نظر میباشد  اما با توجه به این که تشک های خوشخواب در رنج قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارد پس مبلغ  دقیقی برای قیمت تشک ارزان وجود ندارد.

معیارهای سنجش قیمت تشک ارزان

مشخصات تشک ارزان

مشخصات تشک ارزان

عوامل زیادی وجود دارد که ما بتوانیم معیاری برای سنجش قیمت تشک ارزان در نظر بگیریم برای مثال اولین نکته که باید توجه کنید نوع مصرف شما میباشد برای مثال تشک خوشخواب  ارزان قیمت در همه برند ها  وجود دارد . تشک  های ارزان با ارتفاع کمتر  هستند. معمولا از ارتفاع 18 سانت شروع میشوند . تشک ارزان قیمت جهت مصارف کوتاه مدت و بری استفاده افراد کم وزن پیشنهاد میشود .

برای مثال شما قصد خرید تشک برای فرزند خود که وزن کمی دارد دارید در این هنگام نیازی به صرف هزینه بسیار بالا برای خرید تشک وجود ندارد.و شما میتوانید یک تشک ارزان با ارتفاع کمتر را تهیه کنید یا برای راه اندازی یک آسایشگاه نیاز به خرید تشک به تعداد بسیار زیاد دارید در این هنگام برای صرفه جویی در هزینه شما باید اقدام به خرید تشک ارزان کنید.

اما با این حال باز هم سوالات زیادی وجود دارد که در هنگام خرید  تشک طبی ارزان و مناسب ذهن مارا درگیر میکند

سوالاتی مانند : کدام نام تجاری؟ چه نوعی؟ از کجا؟ چقدر؟ این ها سوالاتی هستند که احتمالا در هنگام خرید یک تشک جدید به ذهن شما می رسد. خوب، شما به جای درست آمده اید. در این راهنما، ما به شما کمک خواهیم کرد تا به تمام این سوالات پاسخ دهید و با خرید یک تشک خوشخواب مناسب به رویای شیرینی در خواب خود برسید.

هنگامی که شما قصد خرید تشک خوشخواب دارید میتواند دلایل مختلفی داشته باشد برای مثال:

شاید  شما علاقه ای به نوع خاصی از تشک پیدا کرده اید. شاید تشک فعلی شما را آزار دهنده یا خسته کننده شده است. شاید شما فقط می خواهید سایز تشک خود را یک اندازه بزرگتر تغییر دهید ، در  هر کدام از این موارد، هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا تشک مناسب خود را انتخاب کنید و با مشخصات و قیمت تشک ارزان به خوبی آشنا شوید تا درصدی پول اضافه پرداخت نکنید.

نکات طلایی در هنگام خرید تشک خوشخواب مناسب

خرید تشک ارزان با کیفیت

خرید تشک ارزان با کیفیت

تشک مهم ترین بخش برای استراحت کردن در خانه شماست. پزشکان 8 ساعت خواب در شب را به ما توصیه می کنند،پس حداقل 1/3 از زندگی خود را در تشک خوشخواب خود صرف می کنید این بدان معناست که اگر این تشک را برای 9 سال نگه دارید به صورت تخمینی، 3 سال از آن استفاده کرده اید با این مثال هدف ما نشان دادن درجه اهمیت تشک در زندگی شما بود.

پس بیایید و حالا که درجه اهمیت تشک خوشخواب را در زندگی روزمره خود فهمیدید قبل از خرید به نکات زیر توجه کنید:

بهترین تشک چیست؟

این یکی از شایع ترین سوالاتی است که  خیلی از افراد از فروشنگان قبل از خرید تشک خوشخواب میپرسند. این یک سوال ساده است، اما پاسخ این سوال ساده نیست. جواب واقعی  به شما بستگی دارد زیرا همه  تشک ها برای همه افراد مناسب نیستند. تصمیم شما باید بر اساس عادت های خواب خاص شما باشد  همچنین، محدوده قیمت می تواند بسیار متنوع باشد پس گزینه دیگر که باید به آن توجه داشته باشید میزان بودجه ای است که شما برای این کار در نظر گرفته اید.

پس اولین قدم مشخص کردن نیاز های خود متناسب با بودجه است

اما این نکته را حتما در نظر داشته باشید که برای کیف پول خود خواب خود را قربانی نکنید!

اما این جمله به این معنی نیست که قطعا تشک گران بخرید زیرا بسیاری از گزینه هایی برای خرید تشک ارزان به صرفه وجود دارد که می تواند به شما در داشتن خوابی آسوده بدون صرف هزینه بسیار زیاد کمک کند بدون این که هزینه هنگفتی را صرف نمایید.

نگرانی اصلی ما این موضوع است که قبل از پیدا کردن بستر رویاهایی خود، از طریق بسیاری از زنگ ها و سوت های جادویی غرق شوید و به دنبال لفاظی بازاریابان انتخابی نا صحیح را انجام دهید. به طور کلی، هنگام خرید تشک خوشخواب جدید، این سه ویژگی را دنبال کنید و ادعاهای پر زرق و برق بازاریابان را نادیده بگیرید

نکته طلایی اول:حمایت کردن!

مهمترین نکته در هنگام خرید یک تشک که باید در نظر بگیرید این است که این تشک حمایت کننده بدن و ستون فقرات شما باشد ، نه عاملی برای از بین بردن آسایش و راحتی شما

بیشتر تشک های تخت در یک جعبه فوم هستند، که معمولا قوی تر و حمایتی تر از ماتریس کویل معمولی خود هستند. اگر در ساختار تشک خود میخواهید  از فوم استفاده نکنید، برای اولین بار سعی کنید گزینه لاتکس یا ترکیبی  بودن را که بسیار مقرون به صرفه است  را انتخاب کنید.

نکته طلایی دوم:پاسخگویی!

علاوه بر این که رختخواب شما باید از شما حمایت کندباید تسکین دهنده درد در نقطه فشار بدن شما باشد.بهتر است تشک دارای  پناهگاه های جانبی و پشتی هایی دارای نقاطی برای تحمل فشار بیشتر باشد.

نکته طلایی سوم:قیمت مناسب!

قیمت متناسب با کیفیت نکته طلایی و مهم دیگری است که باید به آن توجه داشته باشید.

قیمت تشک ارزان با کیفیت عالی با محصولات شرکت میترانیک

اگر به دنبال خرید تشک ارزان با کیفیت عالی هستید که شامل سه ویژگی طلایی فوق باشد بهترین گزینه برای خرید محصولات شرکت میترانیک  میباشد

گروه صنعتی میترانیک فعالیت خود را از سال 1372 با همکاری 6 نفر و با سرمایه ایی اندک آغاز کرد. هوشمندی در درک نیازهای این حرفه، موجب شد تا در تاریخ 2/5/1380 بصورت شخصیت حقوقی با نام شرکت میترانیک (سهامی خاص) به ثبت برسد، تا افزون بر اندوختن دانش بیشتر درباره تکنولوژی روز ، به تجهیز گروه مدیریت بپردازد، چراکه توجه به مسائل مدیریتی این حرفه، نقشی تعیین کننده و اساسی در توسعه فعالیت های آن دارد.در سال 1388 شرکت با بدست آوردن دانش فنی و همچنین ماشین آلات خط تولید تشک تحت شرکت اریکه هنر میترا در محلی جدید شروع به کار نمود.

شما میتوانید برای انواع تشک خوشخواب را به همراه قیمت و ویژگی آن ها  در صفحه محصولات ما مشاهده نمایید.