قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی

قیمت تشک خوشخواب پاکتی

از جمله عواملی که باعث پر انرژی بودن شما در طول روز می‌باشد خواب با کیفیت و کافی است. بدون شک کسانی قدردان خواب با کیفیت و خوب هستند که به دلایل زیادی از آن محروم می‌باشند. از مهم ‌ترین دلایل مختل کننده خواب عمیق و راحت می‌توان به کیفیت نامناسب لوازم خواب، سبک یا سنگین بودن خواب، شرایط محیطی و … اشاره کرد. جالب است بدانید که لوازم خواب مخصوصا انواع تشک، مانند تشک خوشخواب طبی پاکتی ارتباط مستقیمی با کیفیت خواب دارد و بدون شک خوابیدن بر روی تشک غیر استاندارد کیفیت خواب شما را به طور قابل توجهی کاهش خواهد داد. زیرا استفاده از تشک غیر استاندارد و نامناسب باعث می‌شود شما دچار گردن درد و کمر درد شوید و یا حتی در استفاده طولانی مدت از تشک نامناسب ممکن است بین مهره‌ های گردن یا کمر شما فاصله ایجاد شود. بنابراین انتخاب و خرید تشک مناسب برای سلامتی بدن شما و تجربه خواب عمیق و راحت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

مقدمه

از جمله عواملی که باعث پر انرژی بودن شما در طول روز می‌باشد خواب با کیفیت و کافی است. بدون شک کسانی قدردان خواب با کیفیت و خوب هستند که به دلایل زیادی از آن محروم می‌باشند. از مهم ‌ترین دلایل مختل کننده خواب عمیق و راحت می‌توان به کیفیت نامناسب لوازم خواب، سبک یا سنگین بودن خواب، شرایط محیطی و … اشاره کرد. جالب است بدانید که لوازم خواب مخصوصا انواع تشک خوشخواب ، مانند تشک خوشخواب طبی پاکتی ارتباط مستقیمی با کیفیت خواب دارد و بدون شک خوابیدن بر روی تشک غیر استاندارد کیفیت خواب شما را به طور قابل توجهی کاهش خواهد داد. زیرا استفاده از تشک غیر استاندارد و نامناسب باعث می‌شود شما دچار گردن درد و کمر درد شوید و یا حتی در استفاده طولانی مدت از تشک نامناسب ممکن است بین مهره‌ های گردن یا کمر شما فاصله ایجاد شود. بنابراین انتخاب و خرید تشک مناسب برای سلامتی بدن شما و تجربه خواب عمیق و راحت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

لازم است بدانید از نمونه‌ های تشک خوب و استاندارد موجود در بازار تشک خوشخواب می‌باشد که در انواع مختلفی نظیر تشک خوشخواب طبی پاکتی، تشک خوشخواب بادی، تشک خوشخواب آبی، مموری فوم و … به مشتریان عرضه می‌شوند که هر کدام با توجه به نیاز افراد با قیمت و مشخصات متفاوتی وجود دارند. بدون شک می‌توان گفت که استراحت بر روی مدل طبی پاکتی از تشک خوشخواب احساس فوق ‌العاده ای به شما دست خواهد داد و قطعا با دراز کشیدن بر روی تشک خوشخواب احساس راحتی و خوابی با کیفیت در طول شب را تجربه خواهید کرد. توجه داشته باشید که تشک خوشخواب طبی پاکتی کاملا استاندارد می‌باشد به گونه ‌ای که با خوابیدن بر روی این تشک به هیچ وجه به اندام ‌های بدن شما آسیب وارد نخواهد شد.

عوامل متعددی قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی را تحت تاثیر قرار می‌دهد که لازم است قبل از خرید تمامی این عوامل به طور کامل بررسی شوند. از جمله این عوامل می‌توان به فشردگی تشک، فنر داخلی، هماهنگی با آناتومی بدن، رویه تشک، وضعیت خواب و … اشاره کرد. به علاوه تشک خوشخواب طبی پاکتی تشکی کاملا متفاوت از سایر تشک ‌ها می‌باشد که خوابی با آرامش به شما هدیه خواهد داد. از این رو ممکن است به دلیل داشتن ویژگی های مثبت بسیار زیاد قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی کمی‌ بالاتر از سایر تشک ‌ها باشد که لازم است به قیمت آن به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنید تا ایمنی بدن خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع ‌تری در رابطه با قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی در اختیارتان قرار دهیم.

 

ویژگی ‌های تشک خوشخواب طبی پاکتی

تشک خوشخواب طبی پاکتی اولین تشک از سری تشک ‌های خوشخواب می‌باشد که در آن‌ ها تکنولوژی فنر پاکتی یا فنر منفصل به کار گرفته شده است. تشک‌ های فنر پاکتی یا فنر منفصل ( فنر جدا ) از جمله اختراعات بسیار جالب می‌باشد که به منظور پیش‌ گیری از درد ناحیه کمر و افزایش سلامتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس فنرهایی که در تشک طبی پاکتی از آن استفاده شده است، استیل می‌باشد و به طور جداگانه داخل پاکت قرار دارد که تکان خوردن آن ارتباطی با سایر فنرها ندارد و کاملا مجزا می‌باشد. در صورتی‌ که در تشک‌ های معمولی با تکان خوردن بخشی از تشک تمامی قسمت‌ های تشک تکان می‌خورد زیرا در تشک‌ های معمولی فنرها به یکدیگر وصل هستند. این اوضاع زمانی که وزن شریک خوابتان با شما تفاوت زیادی داشته باشد بسیار آزار دهنده خواهد بود به گونه‌ای که خواب را برای زوجین سخت می‌کند.

به دنبال این مشکل فنر پاکتی یا فنر منفصل اختراع شد و مشکل را برای تشک‌ های دو نفره حل کرد. به علاوه از آن‌ جایی که هنگام خواب برآمدگی بدن همانند باسن یا شانه ‌‌ها بیشتر در تشک فرو می‌روند، تشک ‌های خوشخواب طبی پاکتی باعث می‌شوند تا بدن کاملا در حالت استاندارد قرار گیرد و به ستون فقرات فشار زیادی وارد نشود. هم ‌چنین لازم است بدانید که فنرهای سنتی منفصل از درجه طبی بالاتری برخوردار می‌باشد به گونه‌ای که خواب راحت ‌تری برای شما به ارمغان خواهد آورد. تشک خوشخواب طبی فنری از فواید زیادی برخوردار است که از جمله این فواید می‌توان به احساس خواب راحت به دلیل پخش شدن وزن بدن بر روی تشک، ایجاد حالت آنتی استرس در تشک، خواب دو نفره شیرین‌ تر و بدون لرزش تشک و حفظ سلامتی و ناحیه ستون فقرات در خواب اشاره کرد.

به طور کلی قیمت تشک خوشخواب طبی فنری نسبت به سایر تشک ‌ها بالا می‌باشد زیرا خاصیت سفت بودن تشک خوشخواب طبی پاکتی باعث افزایش طول عمر این تشک می‌شود. به علاوه این تشک دارای الیاف ضد حساسیت و طبیعی، آنتی باکتریال، جنس رویه آن از پارچه ژاکارد، آنتی استرس و اسفنج فشرده می‌باشد که موجب افزایش قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی می‌شود. از ویژگی ‌های منحصر به فرد تاثیر گذار بر قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی می‌توان به سیستم تنفس هوای تشک و دو رویه بودن تشک اشاره کرد که باعث می‌شود مشتریان بتوانند به صورت بهینه هر دو طرف تشک را مورد استفاده قرار دهند. لازم است بدانید که ارتفاع تشک خوشخواب طبی پاکتی 22 سانتی ‌متر می‌باشد که توسط کارمندان مجرب شرکت تشک خوشخواب در سایز بندی ‌های متفاوت طراحی شده است.

به علاوه لازم است بدانید که سعی شده است در طراحی تشک خوشخواب طبی پاکتی تمامی استانداردهای جهانی به کار گرفته شود تا برای تمامی اقشار جامعه مناسب باشد. تشک‌ های طبی پاکتی از نظر میزان سفتی نسبت به سایر تشک ‌ها در درجه بالاتری قرار دارد که برای افرادی با وزن بالا بهترین انتخاب می‌باشد. هم‌ چنین برای افرادی که علاقمند به تشک‌ هایی با میزان سفتی بالا هستند نیز مناسب می‌باشد که توصیه می‌شود بدون در نظر گرفتن قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی سریعا نسبت به خرید آن اقدامات لازم را انجام دهید و با دراز کشیدن بر روی این نوع از تشک خوشخواب خوابی عمیق و راحت را تجربه کنید. برای خرید تشک خوشخواب طبی پاکتی می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی به فروشگاه‌ هایی که محصولات شرکت خوشخواب را به فروش می‌رسانند سر بزنید و با آگاهی از قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی نسبت به خرید آن اقدام کنید.

 

بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی

تشک خوشخواب طبی پاکتی جزو تشک ‌های طبی فنری بسیار خوب برای روی تخت خواب می‌باشد که علاوه بر طبی بودن دارای فنرهای منفصل یا پاکتی می‌باشد. تشک خوشخواب طبی پاکتی از لایه ‌بندی‌ های مختلفی نظیر ترموباند، ترموفلت، اسفنج رول ویژه، پارچه ژاکارد، الیاف پلی استر با ترموباند و اسکلت فنر پاکتی تشکیل شده‌ است که این لایه‌ ها باعث سفتی تشک شده‌اند که همین امر برای درمان بسیاری از مشکلات جسمی افراد بسیار کاربردی و مفید می‌باشد. در این بخش عوامل تاثیر گذاری که سبب افزایش قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی می‌شوند را به طور کامل با یکدیگر بررسی خواهید کرد تا شما نیز بتوانید با خیالی آسوده تشک خوشخواب طبی پاکتی را برای تخت خوابتان انتخاب کنید.

 

طراحی و ساخت

همان ‌طور که گفته شد این تشک از لایه‌ های متنوع اسفنج فشرده و ریباند ساخته می‌شود که به این صورت در برابر تغییر شکل مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهد. به گونه‌ای که انرژی های مثبت بدن شما  به راحتی می‌تواند هنگام خواب فعال شوند به گونه‌ای که با وزن و فشار بالا دفرمه نشود. به علاوه فنرهای تشک خوشخواب طبی پاکتی به شکل منفصل انتخاب شده است تا در اثر حرکات فرد بر روی تخت ارتعاش آن به نقاط دیگر منتقل نشود. به طور کلی می‌توان گفت طراحی و ساخت تشک خوشخواب طبی پاکتی به گونه‌ای است که استفاده از آن مانع از انحراف در ستون فقرات، کاهش گرفتگی عضلات کتف، شانه و کمر، مقاوم در برابر رطوبت و تعریق، کاهش استرس و تقویت تعادل بدن می‌شود که در مجموع تمامی کاربران آن را تشکی آرام‌ بخش می‌نامند. از این رو نوع طراحی و ساخت این نوع از تشک به گونه‌ای است که جزو عوامل تاثیر گذار بر قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی به حساب می‌آید.

 

مشخصات فنی و ظاهری تشک خوشخواب طبی پاکتی

مشخصات فنی و ظاهری از دیگر مواردی است که با قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی رابطه مستقیم دارد. لازم است بدانید این نوع تشک به دلیل استفاده از رویه ژاکارد خواص ضد آلرژی دارد و به دلیل طبی بودن و لطافت برای پوست ‌های حساس نیز بسیار مناسب می‌باشد. در این تشک در کنار اسفنج فشرده، فناوری میکرو فنرهای ریز بافت ( Pocket Spring ) به کار گرفته شده است به گونه‌ای که استقامت و راحتی را یکجا برای تشک خوشخواب طبی پاکتی به ارمغان آورده است. یک فریم فلزی نیز در این نوع از تشک وجود دارد که از اسکلت تشک طبی پاکتی در برابر دفرمه شدن محافظت می‌کند.

 

سخن پایانی

جالب است بدانید از سیستم تنفس هوای تشک خوشخواب طبی پاکتی به عنوان یک مزیت بهداشتی نام برده می‌شود که با عبور جریان هوا بین تمامی لایه ‌های تشک آن را به طور کامل تهویه می‌کند. با این عمل سطح تشک خوشخواب طبی پاکتی کاملا خنک می‌شود و از رشد و تکثیر موجودات ریز میکروسکوپی همانند ویروس ‌ها جلوگیری می‌شود که به دنبال آن از بروز انواع بیمارهای واگیردار نیز پیش‌گیری می‌شود. طبق تحقیقات انجام شده تشک خوشخواب طبی پاکتی تنها تشکی است که از پرداخت هزینه متناسب با کارآیی آن کاملا رضایت ‌مند خواهید بود. لازم است بدانید که به طور میانگین برای تمامی تشک ‌ها یک دوره 7 ساله در نظر گرفته شده است که پس از آن باید نسبت به تعویض آن اقداماتی انجام شود تا از راحتی تشک اطمینان حاصل کنید اما به دلیل کیفیت بسیار بالای تشک خوشخواب طبی پاکتی شما می‌توانید نسبت به تعویض تشک دیرتر اقدام کنید.

به عنوان سخن پایانی لازم است گفته شود که تشک‌ خوشخواب طبی پاکتی را حتما از فروشگاه‌ های معتبر و سایت های فروشگاهی همچون میترا مترس خریداری کنید تا از کیفیت و استاندارد لازم برخوردار باشد و توقعات شما را از یک تشک خوب و با کیفیت برآورده کند. اگر انتخاب شما تشک خوشخواب طبی پاکتی می‌باشد حتما لازم است توجه داشته باشید که تشک از فنرهای پاکتی یا منفصل محکم و قوی برخوردار باشد، البته کیفیت و اصالت کالا از نوع مقاومت و استحکام آن، پارچه تشک، دوخت و طریقه بسته بندی آن قابل شناسایی می‌باشد. حتما هنگام خرید و آگاهی از قیمت تشک خوشخواب طبی پاکتی به فروشگاه ‌های مختلف سر بزنید تا بتوانید بهترین تشک را با مناسب ‌ترین قیمت خریداری کنید و آرامش و راحتی در خواب را به خودتان هدیه دهید. در پایان امیدواریم که مطالب این مقاله در رابطه با قیمت تشک خوشخواب پاکتی برای شما مفید بوده باشد.

0/5 (0 Reviews)
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
اطلاعیه مهم شرکت میترا در خصوص سایر فروشگاه های اینترنتیمشاهده اطلاعیه
+